آژانس طراحان ترسیم

خدمات‌‌‌ ما در زمینه ایده‌پـردازی، طراحی هویت برندهای سازمانی، طراحـی‌ پروژه‌های‌ فرهنگ‌ سازمانی، تدوین دستورالعمـل‌ها و کتاب برنـد، توسعه کانال‌های ارتباطی در فضاهـای مجازی و سایــر نقاط تمـاس‌ با مخاطبان را انجــام می‌دهیم تا‌ برندتان به یک داستان بصـری جذاب و خاص تبدیل شود. اینکه شما چه‌ کسی هستید و کارتان چیست و روش کاریتان چگونه است دلیل تمایز شما با سایر سازمان‌ها چیست و چرا باید به شما اعتماد کنند و تمامی اینها جزو تعاریف برند شماست .تیم طراحان یگانه ترسیم باتجربه و دانش کافی به شما در زمینه طراحی نام و هویت بصری برند، آگاه‌سازی و جایگاه‌سازی برند، طراحی برند بوک و توسعه و تولید محتوا،‭ ‬کمک خواهد کرد

 

ارتباط با مشاور

آژانس طراحان ترسیم

آژانس تبلیغاتی طراحان یگانه ترسیم، طراحی یکپارچه و جامع کمپین تبلیغاتی، آگاه‌سازی برند، طراحی یک ارتباط جامع با مخاطب، طراحی ترکیبی با حـفظ وحدت استراتژی برند، پوشـش‌ طراحی گرافیـک، عکـاسی صنـعتی،‌ طراحی و اجـرای رویـدادها و روابط عـمومی را پوشش می دهد. تیم طراحان ترسیم با در نظر گرفتن ابعاد مختلف در ایده‌پردازی و طراحی سعی در شناخت نیاز مشتریان می‌کند و مناسب‌ترین ایده را به مشتری پیشنهاد داده و به اجرا درمی‌آورد.

ارتباط با مشاور
آژانس طراحان ترسیم
آژانس طراحان ترسیم

گرافیک محیطی، یک پل ارتباطی بیـن فضا و مکان قرار دارد تا ایـن دو را در یک هماهنگی زیبــا و کارآمـد به یکدیگر متصل کننـد و تخصـص ما در این زمیــنه به معنای واقعی کـامل‌کردن تجـربه انسان در داخل ایــن فضاهـاست کـه با استفــاده از عناصــر گرافیـکی متنوعـی از جمـله رنـگ، نورپــردازی، طراحی دیـوارها انجام میگیـرد. این طراحـی‌ها براسـاس نیازهـای مشتریان انجام می‌گیرد.، از فضـاهای مسکونـی و اداری گرفته تا فضاهای تجاری و رستوران‌ها.

ارتباط با مشاور

خدمات چاپ دیجیتال و اُفست ما یک پل ارتباطـی بیـن ایده‌ها و واقعیت‌های چاپــی شما فراهـم می‌کنند. با تکنـولوژی چاپ دیجیتال پیشــرفته ما، امـکان چـاپ دقیـق و با کیفیـت بـالا را فـراهـم می‌کنیــم. ایــن خدمـات مناسب بـرای چـاپ‌‌ کارت‌ویـزیت و پوسترها و همچنین دسترسی سریـع به چـاپ‌های چندکاره است.

ارتباط با مشاور
آژانس طراحان ترسیم