طراحی کاتالوگ همراه اول

 Mobile Communication Company of Iran Catalog Design

فناوری‌های جدید در دو دهه اخیر تأثیرات بسیاری بر زندگی داشته‌اند و تا حد زیادی سبک زندگی ما را تغییر داده‌اند. تلفن همراه از پدیده‌هایی است که زندگی جوامع بشری را تحت الشعاع قرار داده است. در همین راستا، نخستین مرحله از راه‌اندازی فناوری تلفن همراه در سال 73 با ظرفیت‌سازی برای 9200 شماره در شهر تهران آغاز شد. در 19 مردادماه همان سال با واگذاری 4 سیم کارت به نهاد ریاست جمهوری، برای اولین بار عرضه رسمی سیم کارت در ایران آغاز شد. بنابراین با توجه به نیاز و تقاضای مردم به این فناوری، فعالیت‌هایی متناسب با جهت‌گیری جهانی برای توسعه شبکه تلفن همراه در اهداف عالی مجموعه مخابرات کشور صورت گرفت.

طراحی کاتالوگ شرکت تکنوکیت

   Tecnokit Catalog Design

شرکت تکنوکیت  Tecnokit بیش از ۶۰ سال پیش متولد شده که  در یک کارگاه کوچک در ایتالیا انقلابی به پا کردند. ایجاد یک وسیله انقلابی برای پخت و پز، یکپارچه‌سازی اجاق گاز و اجاق‌گاز مبلی مدرن انجام شد. تمام اجاق‌های tecnokit با افتخار توسط شرکت Tecno در ایتالیا طراحی و ساخته می‌شود. در حال حاضر شرکت بین المللی تکنوکیت  Tecnokit که حدود ۵۷ سال پیش فعالیت خود را در ایتالیا همانطور که گفتیم آغاز نموده‌، هم اکنون با دریافت گواهینامه‌ای حدود ۲۱ درصد بازار لوازم خانگی اروپا را در اختیار دارد. این کارخانه تولید لوازم خانگی را تحت لیسانس شرکت تکنوکیت Tecnokit در استان قم راه‌اندازی کرده است.

طراحی کاتالوگ شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع لاستیک صبا

Development SABA Company Catalog  Design

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع لاستیک با ماموریت تولید منسوج استخوان‌بندی تایر از جنس نایلون ۶ و ۶،۶ برای کلیه تایرهای سواری و باری، بزرگترین تولیدکننده این محصولات در منطقه بوده و تنها کارخانه‌ای است که چرخه کامل فرآیند تولید نخ تایر را دارا می‌باشد. این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و رعایت اصول مشتری مداری سهم عمده بازار داخلی این محصولات را در اختیار داشته و علاوه بر آن در سابقه فعالیت خود صادرات به کشورهای آسیایی، اروپایی و آفریقای شمالی را هم در کارنامه خود دارد.